Frooshi kampaania reeglid

Võida elektriline tõukeratas koos moodsa seljakotiga. Loositakse välja kaks võitjat.

Korraldaja

Fazer Sweden AB, Hammarby kaj 24, 120 62 Stockholm

Kes saab osaleda?

Igaüks, kes on vähemalt 18 aastat vana ning omab püsivat elukohta Eestis, saab kampaanias osaleda. Osaleda ei tohi Fazeri heaks töötavad inimesed ja nende perekondade liikmed.

Kuidas saad osaleda?

Kapmaania periood on 08.08.2019- 01.10.2019. Osalemiseks tuleb külastada https://www.froosh.com/et/kampaania/ kampaania lehte, täita andmetega kõik nõutud väljad ning andmete edastamisega registreeruda loosi.

Ostutšeki saab registreerida vaid ühe korra, sõltumata ostetud smuutide arvust. Korraldaja jätab endale õiguse eemaldada osalejate hulgast isikud, kes esitavad kampaanias osalemiseks vääraid andmeid.

Info loosimise ning auhindade kohta.

Kampaania kehtib ainult isikutele, kes elavad alaliselt Eestis. Võitjad loosib välja kampaania korraldaja. Võitjaid loositakse välja kaks. Auhinnaks on elektriline tõukeratas koos moodsa seljakotiga. Auhinna orienteeruv maksumus on ~800€. Võitjate nimed tehakse teatavaks 04.10.2019.a. Võitjatega võetakse ühendust täidetud ankeedis esitatud kontaktandmete kaudu. Kui võitja ei kinnita võidu aktsepteerimist 10 päeva jooksul pärast sellekohase teavituse saamist, on korraldajal õigus valida välja uus võitja. Auhinnaga seotud materjalid saadetakse võitjale e-kirja teel. Kõik kampaania võiduga seonduda võivad maksud tasub võitja.

Korraldaja jätab endale õiguse avaldada võitja ees- ja perekonnanime ning riigi andmed Frooshi kodulehel ning sotsiaalmeedia kanalites.

Võitu ei saa vahetada rahaks või mõne muu auhinna vastu.

 

Isikuandmete töötlemine

Fazer töötleb isikuandmeid, et kampaania saaks toimuda ning oleks võimalik välja saata auhind. Fazer jätab endale õiguse kasutada esitatud andmeid turunduslikel eesmärkidel, seda osaleja nõusoleku korral. Rohkema info saamiseks vaata palun Fazer Grupi andmete töötlemise reegleid:

https://www.fazergroup.com/privacy-at-fazer/.

 

Korraldaja kohustused

Ei Fazer ega mõni muu kampaania korraldamises osalev ettevõte/organisatsioon ei vastuta mistahes tekkida võiva kahju eest, mis on seotud kampaanias osalemisega. Mistahes juhtumi korral piirneb Fazeri vastutus kampaania reeglites toodud auhinna maksumusega. Korraldaja ei ole vastutav võimalike tehniliste tõrgete eest, mis võivad esile kerkida kampaanias osalemisega või võidu kätte saamisega.

Muud tingimused

Pettuse või manipulatsiooni kahtluse korral on Frooshil õigus kampaanias osaleja kampaaniast osalejate hulgast eemaldada. Juhul, kui tekib vajdus muuta kampaania tingimusi või auhindu, teavitab korraldaja sellest kodulehekülje kui ka sotsiaalmeedia vahendusel. Fazer jätab endale õiguse muuta kampaania tingimusi viisil, mis ei avalda olulist mõju kampaanias osalejale.